Galeria Twórczych Inspiracji

Zapraszamy na Bieg „po dyszkę” dla rodziny!

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w IX edycji Biegu po „dyszkę” dla rodziny, która będzie imprezą towarzyszącą obchodom Diecezjalnego Święta Rodziny i Jarmarku Cysterskiego w Jemielnicy. Bieg odbędzie się 1 maja 2024 r. o godz. 17.00 przy kościele wokół stawu. Celem imprezy jest wsparcie działań statutowych Diecezjalnej Fundacji Ochrony Życia oraz promocja biegania.

Każdy uczestnik przez przebiegnięcie jednego okrążenia (600 m) przyczynia się do przekazania z puli sponsorskiej „dyszki” (10,00 zł) na rzecz naszej Fundacji.

Dodatkowe informacje na temat biegu znajdują się na stronie Organizatora.

Zachęcamy do uczestnictwa i do zobaczenia w Jemielnicy!

Życzenia Świąteczne

Życzenia Świąteczne

W ten szczególny adwentowy czas, gdy skupieni oczekujemy narodzenia Dzieciątka Jezus, łączymy się w modlitwie ze wszystkimi Przyjaciółmi Diecezjalnej Fundacji Ochrony Życia.

W ciszy wyczekiwania na wigilijny wieczór, życzymy wszystkim zdrowia, spokoju, miłości oraz radosnych chwil spędzonych z najbliższymi.

Niech Boży chleb, jakim dzielimy się przy wspólnym stole umocni nas na Nowy 2024 rok i otworzy nasze serca na przyjście Pana.

Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia!

 

Zarząd Diecezjalnej Fundacji Ochrony Życia

wraz z Pracownikami

Jesteś osoba poszkodowaną przestępstwem?

Życzenia

kartka-1

Życzenia

grafika: Pixabay

Szanowni Państwo!

Drodzy Przyjaciele!

Jest taki wieczór w roku, gdy wszyscy gromadzimy się przy wspólnym stole. Jest taki wieczór, gdy gasną wszelkie spory, gdy łamiemy opłatek, składając sobie najlepsze życzenia. To noc wyjątkowa i jedyna – noc Bożego Narodzenia.

Dzieląc się radością płynącą z Tajemnicy Narodzenia Chrystusa, składamy serdeczne życzenia świąteczne i noworoczne. Niech Miłość, która narodziła się w Betlejem, na zawsze zamieszka w nas i pośród nas.

Niech cud Bożego Narodzenia stanie się naszym udziałem każdego dnia, a pełnia darów Świętej Nocy, niech towarzyszy na codziennych drogach życia w Nowym 2023 Roku.

Zarząd i pracownicy Diecezjalnej Fundacji Ochrony Życia

logotypy
© Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia    Deklaracja dostępności    Program e-pity by e-file   Zarządzanie treścią: PROBETA