Rozbudowa Domu Matki i Dziecka – podsumowanie

Rozbudowa Domu - przed
Rozbudowa domu - po
 

Po wielu latach intensywnych przygotowań, opracowywania dokumentacji, zabiegania o dofinansowanie inwestycji, udało nam się zakończyć projekt rozbudowy Domu Matki i Dziecka wielkim sukcesem. W sierpniu 2022 r. oddaliśmy do użytkowania nową część budynku wybudowaną zgodnie z najnowszymi standardami energooszczędnymi.

Projekt został dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w postaci pożyczki i dotacji. Wkład własny zawdzięczmy ogromnemu zaangażowaniu naszych darczyńców i dobrodziejów. Poniżej przedstawiamy prezentację podsumowującą prace inwestycyjne:

prezentacja dotyczaca rozbudowy Domu Matki i Dziecka w Opolu

Zachęcamy do wsparcia Domu Matki i Dziecka za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych Przelewy24.

Za każdy rodzaj wsparcia serdecznie dziękujemy!

Osobom wpłacającym z zagranicy polecamy skorzystanie z poniższego formularza wpłaty, wybrania waluty USD/EUR, a w systemie transakcyjnym płatności karta płątnicza VISA/Matercard. Transakcja zostanie wykonana w wybranej walucie i nie będzie przeliczana na złotówki. Po stronie wpłacającego nie powinny być naliczane dodatkowe opłaty za przewalutowanie, a wpłacone środki trafią bezpośrednio na konto walutowe Fundacji.

Darowizna na rzecz Domu Matki i Dziecka

logotypy
© Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia    Deklaracja dostępności    Program e-pity by e-file   Zarządzanie treścią: PROBETA