Wsparcie preadopcyjne

Zdajemy sobie sprawę jak dla wielu par trudne jest przyjście na pierwszą rozmowę do ośrodka adopcyjnego. Często następuje ona po długim czasie starań o dziecko oraz leczenia niepłodności. Czasem jest tak, że przychodzą do nas osoby będące wciąż w żałobie w związku z niemożnością posiadania biologicznego potomstwa. Wszystko, co przeżywają nasi kandydaci jest dla nas ważne. Chcemy wspierać ich na drodze do rodzicielstwa adopcyjnego i towarzyszyć w niej od samego początku. Zachęcamy do spotkania, rozmów, zapewniając że nie ma dla nas niewłaściwych pytań. Nasz ośrodek nie mógłby istnieć bez kandydatów – chcemy, aby nasza relacja z nimi od początku była zbudowana na zaufaniu i zrozumieniu.

Nasi Kandydaci mają możliwość skorzystania z fachowego wsparcia specjalistów pracujących w Fundacji. Podczas życzliwych rozmów z kandydatami staramy się pomóc im rozeznać w jakim obszarze potrzebują naszej pomocy.

 

Zapraszamy do kontaktu:

tel. 77 44-19-905 lub 77 44-11-500

adres e-mail: adopcje@dfoz.pl


logotypy
© Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia    Deklaracja dostępności    Program e-pity by e-file   Zarządzanie treścią: PROBETA