Payroll

Payroll (program składki pracowniczej) jest prostą i efektywną formą wspierania celów społecznych wybranych przez pracowników. Polega na dobrowolnym zobowiązaniu się pracowników przedsiębiorstwa do regularnego przekazywania określonej przez siebie, niewielkiej kwoty z pensji na rzecz wybranej organizacji pozarządowej lub realizacji wybranego programu społecznego.

Jest elastyczny i łatwy do wdrożenia, przy minimalnych procedurach administracyjnych. Jest to również idealna forma pomocy generująca stabilne źródło finansowania dla organizacji społecznych. Payroll jest narzędziem, które można wprowadzić w każdej firmie dzięki prostej procedurze (pracownik wypełnia deklarację jednorazowo), nie obciążając przy tym nadmiernie budżetu darczyńcy (przekazywane są niewielkie kwoty, co miesiąc). Pracownicy mogą traktować payroll jako formę wolontariatu, deklarując równowartość swojej stawki godzinowej lub tzw. „końcówki” swojego wynagrodzenia.

Napisz do nas

Program składki pracowniczej jest otwarty dla wszystkich osób i firm, które chcą się angażować społecznie.

Jeśli w Twojej firmie nie ma jeszcze możliwości przekazywania przez pracowników funduszy na cele charytatywne – zgłoś się do nas. Zrobimy wszystko, aby wesprzeć Twoją chęć niesienia pomocy potrzebującym!

Wszelkich dodatkowych informacji udziela Dyrektor Biura Fundacji: Beata Balicka-Błagitka, biuro@dfoz.pl lub nr tel. 77 44 10 260

  DEKLARACJA UDZIAŁU W SKŁADCE PARCOWNICZEJ – pobierz w PDF-ie

logotypy
© Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia    Deklaracja dostępności    Program e-pity by e-file   Zarządzanie treścią: PROBETA