Twój produkt, Twoja usługa, Twój czas – Darem Serca

jest kampanią społeczną, której przyświecają 3 cele:dar-serca_400x400

  • zainicjowanie współpracy pomiędzy sektorem biznesu, instytucjami uaktywniającymi bezrobotnych, młodych ludzi wchodzących na rynek pracy, seniorów oraz uczestnikami życia społecznego;
  • pozyskanie umiejętności i kompetencji przez ludzi pozostających bez pracy;
  • rozpowszechnianie idei wolontariatu wśród osób pragnących nieść pomoc innym.

Rezultatem akcji będzie pozyskanie stabilnego źródła finansowania Diecezjalne Fundacji Ochrony Życia oraz poszerzenie świadomości i propagowanie zachowań zgodnych ze strategią społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR).

Chcesz komuś pomóc, ale nigdy nie miałeś na to czasu? A może nie wiesz, jak ? Rozwiązanie jest proste. Każdy z przedsiębiorców, który zrozumie i zaakceptuje korzyści jakie osiągnie dzięki przystąpieniu do akcji, będzie realizował swoją rolę poprzez implementację akcji w proces sprzedaży, marketingu i strategii CSR.

Twój produkt

Dodaj do Swoich towarów produkt przygotowany specjalnie z myślą o Diecezjalnej Fundacji Ochrony Życia! Możesz w tym celu przeznaczyć jeden produkt ze swojej szerokiej oferty, z którego część zysku przeznaczysz na wsparcie naszych działań. Wybór należy do Ciebie. Zajmiemy się przygotowaniem plakatów, mailingów, bannerów do zamieszczenia na stronie internetowej, ulotek o akcji.

Twój czas

Pokaż, że zdobyte doświadczenie możesz wykorzystać z korzyścią dla innych. Przyłącz się do naszych wolontariuszy! Bez znaczenia, czy jesteś studentem, pracownikiem, szefem, czy seniorem, najważniejsza jest chęć niesienia pomocy i bycie aktywnym. Z nami poznasz nowych, wspaniałych ludzi, którzy tak jak Ty, chcą coś wokół siebie zmienić. Ty decydujesz, w jakim obszarze chcesz pomóc.

Twoja usługa

Połącz swoją codzienną aktywność zawodową z potrzebą niesienia pomocy innym. Rozszerz zakres oferowanych przez siebie usług z myślą o Diecezjalnej Fundacji Ochrony Życia lub wyznacz usługę, z której część zysku przeznaczysz na wsparcie naszych działań. Chcesz komuś pomóc i jednocześnie zobaczyć efektywność swojego działania? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Przyłącz się do naszej akcji już dziś! Robiąc coś na co dzień, uczyń swój dzień niezwykłym. Zajmiemy się przygotowaniem plakatów, mailingów, bannerów do zamieszczenia na stronie internetowej, ulotek o akcji.

Liczne badania potwierdzają, że jeśli klient ma możliwość wyboru produktu lub usługi, które jednocześnie pomagają innym z pewnością podejmie taki wybór! Bo któż z nas nie chce czynić dobrze?

Przyłącz się do nas, pokaż co możesz zrobić dla innych.

Zadzwoń do Biura Fundacji, napisz e-maila, przyjdź do nas!

 

Pl. Katedralny 4, 45-005 Opole

tel./fax 77 44-10-260

e-mail: biuro@dfoz.pl


logotypy
© Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia    Deklaracja dostępności    Program e-pity by e-file   Zarządzanie treścią: PROBETA