Spotkanie opłatkowe pracowników Fundacji

19 grudnia 2017 roku pracownicy Diecezjalnej Fundacji Ochrony Życia zorganizowali spotkanie wigilijne, w której uczestniczył również ks. bp Andrzej Czaja. Punktualnie o 11:00 zebraliśmy się w sali konferencyjnej, aby wspólnie kolędować, łamać się opłatkiem, ale również wysłuchać Słowa Bożego i homilii ks. biskupa.

Spotkanie opłatkowe pozwoliło na wprowadzenie nas w świąteczny nastrój, ale również na przekazanie dobrych życzeń i… prezentów! Ksiądz biskup został obdarowany specjalnie dla niego przygotowanym aniołem! To część akcji „Każdy ma swojego anioła”, prowadzonej przez naszą Galerię Twórczych Inspiracji. Pracownicy Galerii przygotowali również urocze prezenty dla wszystkich uczestników spotkania. Serduszka i gwiazdki będą stanowić wspaniałą ozdobę w naszych domach.

Po części „dla ducha” przyszedł czas na poczęstunek. Na suto zastawionym stole nie zabrakło wigilijnych potraw – była kutia, domowe pierniki oraz pyszny barszcz. Prawdziwą ozdobą był jednak domek z piernika przygotowany przez Rodzinny Dom Dziecka w Domecku.

To było bardzo miłe spotkanie. Życzymy sobie pięknego przeżycia Bożego Narodzenia i oczywiście kolejnego opłatkowego spotkania w naszej Fundacji za rok!

Sandra Narewska

 
logotypy
© Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia    Deklaracja dostępności    Program e-pity by e-file   Zarządzanie treścią: PROBETA