Spotkanie opłatkowe pracowników Fundacji

oplatek_00821 grudnia 2015 roku pracownicy Diecezjalnej Fundacji Ochrony Życia zorganizowali spotkanie opłatkowe, w której uczestniczył również ks. bp Andrzej Czaja. Najpierw zgromadziliśmy się na wspólnym kolędowaniu w sali konferencyjnej, gdzie przy migoczącej choince wysłuchaliśmy również Słowa Bożego z Ewangelii św. Łukasza. Do odczytanej historii Narodzenia Jezusa nawiązał ks. biskup, akcentując fakt przyjścia na świat Jezusa w ubogiej małej stajence. Biskup mówił: – Mimo nocnego chłodu było to miejsce pełne ciepła, bo narodzinom towarzyszyła wielka miłość – Boga i rodziców. I to właśnie sprawia, że pomimo swojej skromności, był to najpiękniejszy dom na ziemi.

Po wysłuchaniu biskupa przyszedł czas na serdeczne życzenia oraz przełamanie się opłatkiem pracowników Fundacji, Duszpasterstwa Rodzin, Stowarzyszenia Rodzin Katolickich oraz zaproszonych przyjaciół. Następnie, w pogodnym nastroju, udaliśmy do sali poniżej, gdzie na zebranych czekał suto zastawiony stół. Część spośród smakołyków przygotowali pracownicy naszej Fundacji. Był to miły czas, który wprowadził wszystkich w przyjemną, świąteczną atmosferę.

Sandra Narewska

 
logotypy
© Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia    Deklaracja dostępności    Program e-pity by e-file   Zarządzanie treścią: PROBETA