Zaproszenie na zjazd

Drodzy Przyjaciele!

Mamy ogromny zaszczyt i przyjemność zaprosić Was na nasz letni Zjazd, który odbędzie się w sobotę 17 czerwca 2023 roku w Kamieniu Śląskim.

Spotkanie rozpocznie się wspólną Mszą Świętą o godz.11:00 w kościele parafialnym pw. św. Jacka w Kamieniu Śląskim (pl. Myśliwca 30), którą celebrować będzie ksiądz Jerzy Dzierżanowski oraz ks. Tomasz Gajda.

Po Mszy Świętej zapraszamy wszystkich do parku przy Sanktuarium św. Jacka w Kamieniu Śląskim, gdzie na dzieci będzie czekać mnóstwo atrakcji – zapraszamy na zabawy z profesjonalnym animatorem, warsztaty plastyczne, które uwolnią kreatywność każdego dziecka oraz na dmuchańca!

Przygotowujemy również kolejną edycję Biegu o Kamień Śląski!

Tradycyjnie prosimy o przywiezienie ciasta. Pogodę już zamówiliśmy 😊

To będzie nasze pierwsze spotkanie po rocznej przerwie i serdecznie zachęcamy Państwa do przyjazdu! Czekamy na to spotkanie z radością i niecierpliwością!

Do miłego zobaczenia!

Tegoroczny Zjazd będzie częściowo sfinansowany ze środków Samorządu Województwa Opolskiego w ramach zadania „Zjazd integracyjny dla beneficjentów Diecezjalnej Fundacji Ochrony Życia”

logotypy
© Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia    Deklaracja dostępności    Program e-pity by e-file   Zarządzanie treścią: PROBETA