Spotkanie opłatkowe pracowników Fundacji

19 grudnia 2019 roku pracownicy Diecezjalnej Fundacji Ochrony Życia zorganizowali spotkanie opłatkowe, w której uczestniczył również ks. bp Andrzej Czaja.

Najpierw zgromadziliśmy się na wspólnym kolędowaniu w sali konferencyjnej, gdzie przy migoczącej choince wysłuchaliśmy Słowa Bożego z Ewangelii oraz krótkiej homilii od ks. biskupa. Po tym nastąpił moment na wzajemne złożenie życzeń świątecznych.

W tej radosnej atmosferze przełamaliśmy się opłatkiem, po czym zeszliśmy do innej sali, w której czekał już przepyszny poczęstunek. Na stole nie zabrakło tradycyjnych potraw: m.in. barszczu i kutii i pierniczków.

To było bardzo miłe i pełne ciepła spotkanie. Czekamy z niecierpliwością na tę prawdziwą Wigilię i ów wzruszający moment łamania się opłatkiem z najbliższymi. Życzymy sobie pięknego przeżycia Bożego Narodzenia i oczywiście kolejnego opłatkowego spotkania w naszej Fundacji za rok!

fot. Marcin Fenger

logotypy
© Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia    Deklaracja dostępności    Program e-pity by e-file   Zarządzanie treścią: PROBETA