Mieszkańcy Domu Matki i Dziecka w ZOO

W ostatnią sobotę mieszkanki Domu Matki i Dziecka postanowiły wybrać się na wspólną wycieczkę do jednej z największych atrakcji naszego miasta – do Ogrodu Zoologicznego. Słoneczna pogoda zachęciła do wyjścia i pozwoliła na przeżycie dnia pełnego wrażeń!

Wyznaczony kierunek zwiedzania pozwolił na niespieszny i przyjemny spacer wśród zwierząt i zachwycającej przyrody. Jednym z ulubionych przystanków mieszkańców Domu były zagrody małp i pawilon stawonogów. Ciekawość wzbudziła również „Kraina Bioróżnorodności”. Dzięki niej mogliśmy poczuć się przez chwilę jak na tropikalnych wakacjach!

Był też czas na odpoczynek i wspólne lody, które pozwoliły na nabranie sił do dalszego zwiedzania. Dla wielu naszych mam i dzieci była to pierwsza wizyta w ZOO. Pełen zachwyt wzbudzały zwierzęta, dotąd odkrywane w książkach i piosenkach, a tego dnia – ujrzane w końcu na własne oczy!

Składamy serdeczne podziękowanie Dyrekcji Ogrodu Zoologicznego za zaproszenie mieszkańców Domu Matki i Dziecka do ZOO. To była wspaniała wycieczka, którą wszyscy będziemy bardzo mile wspominać!

logotypy
© Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia    Deklaracja dostępności    Program e-pity by e-file   Zarządzanie treścią: PROBETA