Świętowanie w Domu Matki i Dziecka

Kolejne spotkanie na zajęciach w Domu Matki i Dziecka polegało na sprawdzeniu świeżo nabytych wiadomości w praktyce! Po dyskusji i warsztacie o tym jak zorganizować małe rodzinne przyjęcie przyszedł czas na… świętowanie!

W Domu zamieszkałym przez tyle osób zawsze znajdzie się okazja, aby przygotować uroczystość. Tym razem połączyliśmy kilka nadchodzących okazji w jedną. W kuchni głównymi pomocnikami okazały się być dzieci, które z dużym zainteresowaniem podeszły do pieczenia naszych popisowych babeczek. Odmierzanie, wrzucanie i mieszanie składników okazało się być szalenie interesujące dla naszych chłopaków, którzy z zapałem pomagali też przy przygotowywaniu lemoniady arbuzowej (choć jednak trochę tego arbuza zamiast w blenderze znalazło się w ich brzuszkach!).

Wykorzystaliśmy ładną pogodę i nasze smakołyki zjedliśmy na dworze. Nie udało nam się sfotografować wszystkich dobroci, jakie były na stole, bo okazało się, że są zbyt pyszne, aby czekać na sesję zdjęciową! Zapewniamy jednak, że to było bardzo miłe popołudnie, które urozmaiciliśmy zabawą w gry słowne i sportowe rozgrywki.

Sandra Narewska

logotypy
© Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia    Deklaracja dostępności    Program e-pity by e-file   Zarządzanie treścią: PROBETA