Cieszymy się z nowej kuchni – DZIĘKUJEMY!

Dzięki życzliwości Fundacji PGE na przełomie lutego i marca 2019 r. została odnowiona kuchnia i jadalnia w naszym Domu Matki i Dziecka. Meble w kuchni służyły już dwadzieścia lat i były mocno zużyte. Pomieszczenie było niedoświetlone, a ponadto ciągle mieliśmy problemy z wybijaniem korków w instalacji elektrycznej.

Ze środków Fundacji PGE zakupiono zabudowę kuchenną i wyposażenie AGD: lodówkę, 2 kuchenki gazowe, zmywarko-wyparzarkę, 2 okapy i zlewozmywak.

Przy tej okazji, ze środków własnych została zmodernizowana instalacja elektryczna, zakupiono i założono nowe lampy – plafony. W związku z modernizacją instalacji elektrycznej trzeba było skuwać kafelki, dlatego położone zostały nowe kafelki na ścianach i na podłodze w części kuchennej, oraz pomalowano ściany.

Bardzo serdecznie dziękujemy Zarządowi Fundacji PGE za przyznanie środków dla Domu Matki i Dziecka, dzięki którym zmodernizowaliśmy i odnowiliśmy kuchnię, która jest sercem każdego domu. Dziękujemy także firmom, które w krótkim czasie podjęły się wykonania prac. Były to: Meble Ideal Opole, Firma Kraft, Firma Grzegorza Reszetar.

Wszystkim zaangażowanym bardzo serdecznie dziękujemy za dobrą współpracę i życzliwość.

logotypy
© Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia   Program e-pity by e-file   Zarządzanie treścią: PROBETA