Prezenty mikołajkowe od firmy Hyundai

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, Dom Matki i Dziecka odwiedzają Dobrodzieje, którzy bezinteresownie pragną działać na rzecz naszych mieszkańców i w tym celu organizują rozmaite zbiórki i akcje pracownicze.

Ostatnio na domową skrzynkę e-mailową przyszła wiadomość o następującej treści: „Salon Hyundai w Opolu po raz kolejny postanowił zrezygnować z rozświetlenia salonu, na rzecz oślepiających uśmiechów mieszkańców Domu Matki i Dziecka w Opolu. Zaoszczędzoną na dekoracjach kwotę chcemy przeznaczyć na zakup drobnych upominków oraz potrzebnych artykułów spożywczych, higienicznych albo dekoracyjnych.”

4 grudnia Pracownicy i Zarząd firmy Hyundai odwiedzili nas z ogromną ilością niespodzianek. Wizytę poprzedzały liczne rozmowy telefoniczne o potrzebach mieszkańców, które miały pomóc w przygotowaniu prezentów odpowiadających mamom oraz dzieciom. Panie otrzymały atrakcyjne zestawy kosmetyków, zaś dzieci zabawki oraz słodycze.

Pragniemy serdecznie podziękować Zarządowi i Pracownikom za wspaniały pomysł i jego realizację i życzymy obfitych Łask Bożych na Święta i Nowy Rok!

logotypy
© Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia   Program e-pity by e-file   Zarządzanie treścią: PROBETA