Dar od “Promyków Maryi| dla Domu Matki i Dziecka

Pierwsze dni grudnia przyniosły mieszkańcom Domu Matki i Dziecka wiele radości. To wszystko dzięki inicjatywie grupy „Promyki Maryi” z Zębowic, która postanowiła zorganizować dla naszych podopiecznych zbiórkę świąteczną.

Dzieci z zespołu zapragnęły zrobić coś dobrego i zorganizowały zbiórkę, podczas której zbierano zabawki, maskotki, kredki i inne akcesoria do tworzenia i zabawy. Zebrane dary odebrał osobiście ks. Jerzy, który dzięki temu miał okazję spotkać się z zaangażowanymi w akcję.

Zespół Promyki Maryi powstał w 1987 roku. Pomysłodawcą utworzenia parafialnej scholi liturgicznej był ks. Paweł Zając. Zadania tego podjęli się Krystyna i Jan Miozgowie, którzy prowadzą to dzieło do dzisiaj. Grupa co roku uświetnia swoimi występami Pielgrzymkę Złotych Jubilatów Małżeńskich.

Składamy serdeczne podziękowania inicjatorom akcji zorganizowanej na rzecz naszych podopiecznych. Jesteśmy poruszeni tak wielkim sercem dorosłych oraz dzieci, którzy zechcieli poświęcić swój czas i zrobić coś dla innych.

Sandra Narewska

logotypy
© Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia    Deklaracja dostępności    Program e-pity by e-file   Zarządzanie treścią: PROBETA