Zapraszamy na Bieg po „dyszkę”!

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w V edycji Biegu po „dyszkę” dla rodziny, która będzie imprezą towarzyszącą obchodom VII Diecezjalnego Święta Rodziny i Jarmarku Cysterskiego w Jemielnicy. Bieg odbędzie się 1 maja 2018 r. o godz. 17.00 przy kościele wokół stawu. Celem imprezy jest wsparcie działań statutowych Diecezjalnej Fundacji Ochrony Życia oraz promocja biegania.

Każdy uczestnik przez przebiegnięcie jednego okrążenia (600 m) przyczynia się do przekazania z puli sponsorskiej „dyszki” (10,00 zł) na rzecz naszej Fundacji. Uczestnictwo w biegu wymaga rejestracji. Można jej dokonać pod następującym adresem: http://www.biegpodyszke.pl/ do 23 kwietnia 2018 roku.

Dodatkowe pytania można zadać Organizatorom za pośrednictwem specjalnie uruchomionej strony internetowej: https://stanley105.typeform.com/to/w9lB2I

W ubiegłorocznej edycji dzięki Biegaczom i Sponsorom udało się zebrać 14860 zł i wybiegać 1486 okrążeń. Dziękujemy Organizatorom za inicjatywę i zaangażowanie . Zachęcamy do uczestnictwa!

logotypy
© Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia    Deklaracja dostępności    Program e-pity by e-file   Zarządzanie treścią: PROBETA