Zaproszenie na konferencję naukowo-metodyczną “Świat bez FAS”

Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia serdecznie zaprasza na konferencję naukowo-metodyczną „Świat bez FAS”, która odbędzie się 07.12.2017 (czwartek) w godz. 10:00-14:30 w Sali im. Karola Musioła (Rynek-Ratusz) w Opolu.

Konferencja jest dedykowana przede wszystkim nauczycielom oraz wychowawcom szkół i placówek zlokalizowanych na terenie Opola. Zapraszamy również przedstawicieli organizacji pozarządowych, instytucji działających w sferze pomocy społecznej oraz wszystkich innych osób szczerze zatroskanych o funkcjonowanie dzieci z trudnościami rozwojowymi, wynikającymi np. z FAS.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc dla uczestników prosimy o zarejestrowanie się na konferencję poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który jest dostępny poniżej. Zgłoszenia przyjmowane są tylko i wyłącznie przez niniejszy formularz do dnia 6.12.2017 r., decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja równoznaczna jest z potwierdzeniem przyjęcia na konferencję.

Odpowiedzi na ewentualne pytania w sprawie konferencji można uzyskać pisząc wiadomość na adres: wsparcie@dfoz.pl lub pod numerem telefonu: 607280880.

Rejestracja zakończona – brak wolnych miejsc.

 

Patronat nad naszą konferencję objęli Rzecznik Praw Dziecka, Prezydent Miasta Opola, Opolski Kurator Oświaty

Naszymi patronami medialnymi są TVP Opole, Radio Doxa, Radio Opole oraz Gość Niedzielny

Konferencja jest sfinansowana ze środków budżetu miasta Opola.

logotypy
© Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia   Program e-pity by e-file   Zarządzanie treścią: PROBETA