Dzień Piękności w Domu Matki i Dziecka

Dzień Kobiet w Domu Matki i Dziecka był świętowany w tym roku bardzo szczególnie dzięki naszej byłej mieszkance – obecnie studentce pedagogiki, która zorganizowała dla pań niesamowite popołudnie pełne atrakcji.

Każda z mam miała okazję skorzystać z totalnej metamorfozy! Do dyspozycji były dwie fryzjerki, które nie tylko ostrzygły, ale również ufarbowały włosy i wymodelowały paniom modne fryzury. Dla wszystkich chętnych były również maseczki rewitalizujące na bazie glinki, które nie tylko ukoiły skórę, ale również pomogły się zrelaksować w trakcie zabiegów fryzjerskich.

W czasie, gdy mamy piękniały z minuty na minutę, dzieciaki również miały zorganizowany czas, który spędziły na kreatywnych pracach plastycznych, a dzięki zapewnionej opiece mogły się bezpiecznie bawić.

Serdecznie dziękujemy za wspaniały pomysł i zorganizowanie takiego typu pomocy dla naszych mam, która idealnie wpisała się w ten piękny wiosenny czas – inspirujący do zmian na lepsze!

Sandra Narewska

logotypy
© Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia    Deklaracja dostępności    Program e-pity by e-file   Zarządzanie treścią: PROBETA