Charytatywny Bal Prezydencki na rzecz Patrycji

materiał YouTube, opublikowany przez www.24opole.pl

800-lecie Opola to okazja do świętowania, ale również czas, by otworzyć serca i pomóc komuś, kto tej pomocy bardzo potrzebuje. 25 lutego 2017 roku w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu odbędzie się Jubileuszowy Charytatywny Bal Prezydencki, którego celem będzie zebranie pieniędzy na rehabilitację i specjalistyczne zajęcia dla Patrycji, która przebywa w rodzinie zastępczej naszego Katolickiego Ośrodka Adopcyjnego i Opiekuńczego.

W październiku ub.r. informowaliśmy Państwa o wyjeździe Patrycji do specjalistycznej kliniki w Grazu, gdzie dziewczynka, odżywiana do tej pory wyłącznie za pomocą sondy dożołądkowej, miała nauczyć się jeść i pić. Turnus zakończył się sukcesem – Pati zaczęła spożywać posiłki i przyjmować napoje i do dziś poznaje nowe potrawy i smaki.

Konieczna jest jednak dalsza pomoc. Dziewczynka nie potrafi samodzielnie chodzić, porusza się za pomocą ortez, „balkonika” i na specjalistycznym wózku, a wraz z jej rozwojem sprzęt wymaga regularnej wymiany. Pati kilka godzin dziennie poddawana jest rehabilitacji, bierze również udział w turnusach terapeutycznych.

Cieszymy się z inicjatywy Prezydenta i decyzji o zorganizowaniu Balu Prezydenckiego na rzecz naszej podopiecznej. Dziękujemy wszystkim organizatorom i uczestnikom za zaangażowanie w to wielkie dzieło i tak piękne uhonorowanie jubileuszu miasta.

Wszelkich informacji w sprawie Balu udziela Pani Beata Polaczek, z którą można kontaktować się pod numerem telefonu: 600 449 988 Wszystkich Państwa, którzy również chcieliby się włączyć w pomoc dla Patrycji informujemy, iż jest możliwe przekazanie darowizn na specjalnie przygotowane subkonto naszej Fundacji. Dochód zostanie w całości przeznaczony na rzecz Patrycji i jej dalsze leczenie.

Numer konta bankowego to: BZWBK 92 1090 2138 0000 0001 3051 8913

czytaj PDFRegulamin aukcji czytaj PDFFormularz zgłoszeniowy
logotypy
© Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia    Deklaracja dostępności    Program e-pity by e-file   Zarządzanie treścią: PROBETA