Życzenia Świąteczne

kartka-szopka Drodzy Przyjaciele!

Już niebawem nadejdzie ten wyjątkowy wieczór w roku, który jednoczy i zbliża. Znów postawimy dodatkowy talerz dla zbłąkanego wędrowca, który będzie mógł zapukać do naszych drzwi i spotkać się z serdecznym przyjęciem. Połamiemy się opłatkiem z naszą rodziną i pełni ufności złożymy sobie najlepsze życzenia. Wsłuchani w wyjątkową ciszę wigilijnej nocy będziemy w skupieniu oczekiwać cudu narodzenia Dzieciątka Jezus, a towarzyszyć nam będzie głębokie wzruszenie.

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć Wam najlepsze życzenia. Niech te piękne święta będą niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień. Życzymy Wam dużo zdrowia, uśmiechu i radości, aby w Waszych domach i sercach królowała miłość, spokój i nadzieja, a Pan Bóg niech hojnie błogosławi Wam i Waszym bliskim w Nowym Roku 2017!

Dzięki Waszemu wsparciu i życzliwości możemy dalej wspólnie realizować misję Fundacji, jaką jest ochrona życia. W zakończonym Roku Miłosierdzia w naszej diecezji Dom Matki i Dziecka otoczył bezpośrednią opieką 56 matk i dzieci. Swoje szczęśliwe miejsce w rodzinach znalazło dzięki Katolickiemu Ośrodkowi Adopcyjnemu 23 dzieci, a z pomocy Poradni Rodzinnej skorzystało ponad 2000 osób.

Bez Was nie byłoby wiele dobra, które udaje nam się pomnażać. Fundacja stoi obecnie u progu poważnych zmian, które mają jeszcze bardziej rozszerzyć naszą działalność i objąć wsparciem większą liczbę beneficjentów. Potrzeba rozbudowy naszego Domu Matki i Dziecka stała się naszym priorytetem i pragniemy rozpocząć pierwszy etap prac budowlanych już w 2017 roku. Bez pomocy sponsorów nie byłoby to możliwe, ale dzięki ludziom takim jak Wy ośmielamy się nie tylko marzyć o zmianach na lepsze, lecz również wprowadzać je w czyn i tym samym realnie brać udział w kreowaniu lepszej rzeczywistości.

Dziękujemy Wam za Wasze dobre serce i pochylanie się nad tymi, którzy potrzebują pomocy, za wrażliwość, która pozwala czynić dobro, za dotychczasowy udział w naszym dziele ratowania życia i jesteśmy wdzięczni za dalszą pomoc, zapewniając jednocześnie o pamięci modlitewnej!

W imieniu podopiecznych całej Fundacji, pracowników i zarządu

Ks. Józef Mikołajec
Ks. Jerzy Dzierżanowski
Ks. Paweł Landwójtowicz

logotypy
© Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia    Deklaracja dostępności    Program e-pity by e-file   Zarządzanie treścią: PROBETA