Spotkanie opłatkowe z Biskupem

046-oplatek-2016

19 grudnia w siedzibie naszej Fundacji odbyło się coroczne spotkanie opłatkowe, na którym swoją obecnością zaszczycił nas ksiądz biskup Andrzej Czaja. Wśród zebranych nie zabrakło naszych pracowników i wspierających nas specjalistów, ale również emerytowanych współpracowników, przyjaciół i sympatyków naszej organizacji.

Rozpoczęliśmy o 12:00 wspólnym odmówieniem modlitwy na Anioł Pański, po której wysłuchaliśmy Słowa Bożego, odczytanego przez jednego z naszych psychologów. Następnie ksiądz biskup wygłosił krótkie kazanie nawiązujące do Ewangelii, lecz również odnoszące się do naszej codziennej pracy.

Po chwili pobłogosławione zostały opłatki i odśpiewana kolęda „Bóg się rodzi”, która wprowadziła wszystkich w prawdziwie świąteczny nastrój. Przełamaliśmy się wszyscy opłatkiem, składając sobie najserdeczniejsze życzenia, a następnie zeszliśmy na wspólny poczęstunek, który składał się z przepysznych ciast upieczonych przez naszych pracowników oraz pierniczków i pierożków, przygotowanych przez panią Basię, mamę zastępczą z Rodzinnego Domu Dziecka w Domecku.

To spotkanie stanowiło doskonałe preludium do naszych domowych wieczerzy wigilijnych.

Sandra Narewska

logotypy
© Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia    Deklaracja dostępności    Program e-pity by e-file   Zarządzanie treścią: PROBETA