Motocykliści z rodzinami i przyjaciółmi na rzecz Domu Matki i Dziecka

20 grudnia Dom Matki i Dziecka ponownie gościł w swych progach motocyklistów, którzy przyjechali do nas z ogromną ilością prezentów! Wizyta stanowiła finał zbiórki na rzecz beneficjentów naszej Fundacji.

Grupa motocyklowa „Opolezone” (oraz inni motocykliści, również spoza województwa opolskiego) wraz ze swoimi rodzinami i przyjaciółmi zorganizowała zbiórkę artykułów chemicznych, kosmetyków, żywności oraz ubrań. Akcja, rozpropagowana na Facebooku organizacji, spotkała się z szerokim odzewem! Ilość darów przywiezionych dla naszych podopiecznych przekroczyła najśmielsze oczekiwania! Jesteśmy poruszeni ofiarnością i zaangażowaniem tak wielu osób!

Otrzymane dary będą służyć naszym beneficjentom, lecz również innym osobom, które często proszą nas o wsparcie w okresie świątecznym. Będziemy się dzielić otrzymanym dobrem, a za pomysł, akcję, chęci i pomoc bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY!

Poza dużą ilością upominków rzeczowych, motocykliści wpłacali również pieniądze na konto naszej Fundacji. Zebrana suma zostanie przekazana na organizację świąt Bożego Narodzenia w naszym Domu. Dzięki temu będziemy mogli przygotować każdej mamie i każdemu dziecku wspaniały prezent! Znajomy motocyklistów który dołączył się do akcji przekazał nam smaczne wędliny i kiełbasy na święta! Pomoc będzie jeszcze kontynuowana – dziękujemy za pamięć o naszych matkach i dzieciach!

Krótki reportaż ze spotkania nakręciła TVP Opole, a materiał został wyemitowany 19 grudnia 2016 roku w lokalnym wydaniu wiadomości – „Kurierze Opolskim”.

logotypy
© Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia   Program e-pity by e-file   Zarządzanie treścią: PROBETA