Podziękowania Patrycji

003-patiSzanowni Państwo,

Mam na imię Patrycja i kilka tygodni temu odbył się najważniejszy wyjazd w moim życiu. Wraz z moją mamą zastępczą odwiedziłam NoTube EAT Campus w Grazu, który zajmuje się leczeniem zaburzeń odżywiania. Spędziłam tam dwa tygodnie, podczas których dzięki różnym metodom opracowanym przez sympatycznych specjalistów, mogłam nauczyć się jeść i pić. Wyjazd okazał się strzałem w dziesiątkę. Po ponad trzech latach karmienia mnie za pomocą sondy, na organizowanych piknikach w ramach „Eating School” w końcu zaczęłam próbować jedzenia! Moja terapia była prowadzona wielotorowo i codziennie dzielnie pracowałam nad jej efektami.

001-patiUwielbiam jeść owoce, w szczególności winogrona i banany. Ciekawią mnie wszystkie rodzaje jedzenia. Wciąż przyzwyczajam się do siedzenia przy stole oraz wspólnego spożywania posiłków i każdego dnia odkrywam nowe smaki, co uważam też za doskonałą zabawę!

Chciałabym podziękować każdemu, kto zaangażował się w pomoc i zbiórkę funduszy na rzecz mojego wyjazdu do Grazu. Jestem również bardzo wdzięczna wszystkim za trzymanie kciuków i ogromne wsparcie duchowe, jakiego wraz z mamą doświadczyłyśmy!

Raz jeszcze z całego serca DZIĘKUJEMY!

002-pati

logotypy
© Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia    Deklaracja dostępności    Program e-pity by e-file   Zarządzanie treścią: PROBETA