Auchan dla Fundacji

001-dscf1434-auchan

Dziś w opolskim oddziale Auchan przy ul. Sosnkowskiego odbyło się uroczyste wręczenie czeku na realizację projektu pt. Game-X-Reaktywacja. Projekt dedykowany jest młodzieży ze szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych  i ma na celu opracowanie edukacyjnej gry planszowej o uzależnieniach behawioralnych.

Dyrektor, pracownicy i wolontariusze oddziału Auchan, w ramach obchodów 20-lecia Fundacji Auchan, zorganizowali dla nas wiele miłych niespodzianek. Towarzyszyły nam mamy i dzieci z Domu Matki i Dziecka a współpraca sektora biznesu i organizacji pozarządowych ma wszystkim pokazywać, że razem łatwej pokonywać trudności. Mamy nadzieję, że realizacja projektu będzie doskonałym przykładem ciekawego programu profilaktycznego. Liczymy na to, że wkrótce uda nam się zainicjować pierwsze rozgrywki wśród młodzieży, która każdego dnia jest narażona na wejście w fazę uzależnienia od komórki, internetu, portali społecznościowych itp.

Więcej o dzisiejszej uroczystości można przeczytać w internetowym wydaniu NTO  
logotypy
© Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia    Deklaracja dostępności    Program e-pity by e-file   Zarządzanie treścią: PROBETA