Game – X – Reaktywacja

logo-fundacji-auchanMiło jest nam poinformować Państwa o dotacji, którą otrzymaliśmy w wyniku ogólnopolskiego konkursu ogłoszonego przez Fundację Auchan. Już 5 października o godzinie 13:00 w siedzibie Auchan przy ul. Sosnkowskiego odbędzie się oficjalne i uroczyste przekazanie czeku.

Na podstawie założonych kryteriów, m.in.: innowacyjność/oryginalność, efektywność w rozwiązywaniu problemu, wpływ społeczny i możliwość rozszerzenia go, zaangażowanie sklepu Komisja Ewaluacji wybrała nasz projekt pod tytułem „Game – X – Reaktywacja”. Realizacja niniejszego projektu ma na celu profilaktykę uzależnień behawioralnych wśród młodzieży poprzez zaprojektowanie edukacyjnej gry planszowej i jest efektem działań Everest Group. Gra ma stanowić narzędzie pomagające w kształtowaniu prawidłowych postaw i zachowań uczestników, umiejętnym rozwiązywaniu dylematów oraz zapoznaniu się z przyczynami i skutkami uzależnień behawioralnych. Powstała gra będzie wykorzystywana podczas zajęć w 10 szkołach Opolszczyzny oraz w opolskim oddziale Auchan.

Ponadto nasz projekt został wytypowany jako jeden z trzech najlepszych do międzynarodowego konkursu, którego rozstrzygnięcie już wkrótce. Trzymajcie za nas kciuki!

Szczegółowe informacje na temat Jubileuszowego Konkursu Grantowego Fundacji Auchan znajdziecie na stronie: http://www.auchan.pl/o-auchan/fundacja-auchan-na-rzecz-mlodziezy/konkurs-grantowy-2016

logotypy
© Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia   Program e-pity by e-file   Zarządzanie treścią: PROBETA