Nadszedł czas kuchennych inspiracji

kuchnia_02Z ogromną radością możemy poinformować, że kuchnia Galerii Twórczych Inspiracji została już w pełni wyposażona, dzięki ogromnemu wsparciu wielu naszych Darczyńców. Meble kuchenne wykonała Firma RUST. Precyzja i jakość to na pewno ich wielki atut. Sprzęt AGD kompletowaliśmy przez kilka miesięcy. Zaangażowały się w to dzieło i osoby prywatne m.in. Państwo Róża i Werner Świerc, i firmy m.in. Centrum Handlowe Leroy Merlin z Opola, Firma Fiskars, Teka Polska z Pruszkowa, Odiso Produkcja z Wrocławia.

Wygląda na to, że dzięki pomocy wielu życzliwych osób możemy realizować nasze kuchenne marzenia. Mamy nadzieję, że beneficjenci Fundacji będą mogli wykazać się swoimi kulinarnymi pomysłami na wiele różnych sposobów, bo nasza kuchnia nie jest zwyczajną kuchnią, lecz miejscem, gdzie ludzkie problemy znajdują rozwiązania w ludzkiej życzliwości. Wszystkim Darczyńcom serdecznie dziękujemy!

Dzięki Wam wierzymy, że razem możemy więcej!

logotypy
© Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia    Deklaracja dostępności    Program e-pity by e-file   Zarządzanie treścią: PROBETA