Warsztaty dla rodziców

Little girl playing with colorsZapraszamy wszystkich chętnych rodziców, do wzięcia udziału w zajęciach grupy psychoedukacyjnej, podczas których poruszana będzie problematyka dotycząca prawidłowości rozwojowych dzieci, sposobów radzenia sobie z trudnościami wychowawczymi, umiejętności stawiania granic i wymagań, poznawania i rozumienia świata uczuć dziecka itp.  
UWAGA ! Nie podajemy gotowych recept na życie w idealnej szczęśliwości rodzinnej. Oferujemy możliwość podzielenia się własnym doświadczeniem oraz podjęcia wspólnej dyskusji na tematy związane z wychowaniem dziecka przy wsparciu psychologa i psychoterapeuty.
Rekrutacja do grupy rodziców trwa od 01.03.2014 do 30.03.2014.   Zapisy Diecezjalna Poradnia Rodzinna pl. Katedralny 4, Opole tel. 77 44 25 550  Nabór poprzedzony będzie konsultacją z prowadzącymi zajęcia.   Osoby prowadzące
  • Magdalena Gorczyca-Jaskólska – psycholog, psychoterapeuta
  • Beata Minartowicz – psycholog, psychoterapeuta
  Spotkania odbywać się będą dwa razy w miesiącu, od kwietnia do listopada 2014 roku, w Diecezjalnej Poradni Rodzinnej w Opolu. Warsztaty odbywają się w ramach projektu „Dzieci naszą przyszłością” finansowanego ze środków Urzędu Miasta Opola.
logotypy
© Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia    Deklaracja dostępności    Program e-pity by e-file   Zarządzanie treścią: PROBETA