Dom Matki i Dziecka dziękuje

Święta Bożego Narodzenia to czas miłości, łamania się opłatkiem, obdarowywania się nawzajem prezentami, ciepłym słowem, dobrem. Cieszymy się ogromnie, że w tym szczególnym czasie wielu ludzi pamiętało o potrzebujących, o tych tak podobnych do Jezusa narodzonego w ubogiej stajence – tych, którzy przebywają w Domu Matki i Dziecka w Opolu. Wdzięczni jesteśmy bardzo wszystkim ofiarodawcom za podarowane nam przeróżne rzeczy, dzięki którym mieszkańcy naszego Domu mogli spędzić Święta przy zastawionym stole i z prezentami pod choinką.

Dziękujemy szczególnie:

˗          Studenckiemu Kołu Naukowemu przy Instytucie Położnictwa Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej w Opolu za świąteczne paczki; ˗          Organizacji zakładowej NSZZ Solidarność przy Politechnice Opolskiej za słodycze dla najmniejszych mieszkańców; ˗          Zespołowi Szkół Miejskich nr 2 z Kędzierzyna-Koźla, studentom I roku Biochemii Uniwersytetu Opolskiego oraz  pani Irenie Kotowicz za prezenty mikołajkowe; ˗          Publicznemu Przedszkolu nr 42 z Opola za pampersy, chusteczki nawilżające, środki pielęgnacji niemowląt i słodycze; ˗          Radzie Dzielnicy Grudzice za fundusze przeznaczone na zakup prezentów dla dzieci; ˗          Szkolnemu Kołu Caritas przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Gogolinie za środki chemiczne, kosmetyki i artykuły żywnościowe; ˗          Klubowi Motocyklowemu Troopers Of Highways MC Poland z Krapkowic za zorganizowanie mikołajek dla najmłodszych podopiecznych; ˗          Szkole Podstawowej z Racławiczek za odzież, żywność i środki higieny; ˗          Publicznej Szkole Podstawowej nr 7 ze Strzelec  Opolskich ˗          Wolontariatowi Gminnego Zespołu Szkół w Tułowicach za artykuły żywnościowe, kosmetyki, środki czystości oraz środki pielęgnacji niemowląt, pampersy i chusteczki; ˗          Samorządowi Studenckiemu Uniwersytetu Opolskiego za zorganizowanie zbiórki funduszy, artykułów żywnościowych, chemicznych, zabawek, słodyczy i innych rzeczy na różnych wydziałach Uniwersytetu; ˗          Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 ze Strzelec Opolskich za pluszaki; ˗          Firmie SAND Sp. z o. o. i hurtowni warzyw i owoców „Warzywko” ze Strzelec Opolskich za kosze owoców; ˗          Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 z Opola za maskotki; ˗          Publicznemu Przedszkolu nr 2 z Opola za pampersy, środki pielęgnacji niemowląt, chusteczki nawilżające, szampony, płyny do kąpieli i słodycze; ˗          Publicznemu Przedszkolu nr 33 z Opola za słodycze; ˗          Zespołowi Szkół w Tułowicach za słodycze, ubrania i środki czystości; ˗          Panu Jackowi Kaczmarskiemu z firmy nkz Sp. z o.o. z Opola za leki, pampersy, kosmetyki, kawę i inne rzeczy; ˗          Cukierni Magosz z Krapkowic za ciasta; ˗          Firmie HART Sp. z o.o. za słodki upominek; ˗          Państwu Charciarek za świąteczne wypieki; –          Właścicielom Sklepu Spożywczego “Słoneczko” w Opolu za słodycze oraz wszystkim osobom prywatnym, które przynosiły dary (słodycze, zabawki, żywność, ubrania, kosmetyki dla dzieci i dorosłych) z okazji dnia św. Mikołaja i Świąt.

Raz jeszcze wszystkim drogim Darczyńcom i Dobrodziejom Domu Matki i Dziecka z serca składamy serdeczne „Bóg zapłać” i gorąco życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa w nadchodzącym 2013 roku!

 
logotypy
© Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia    Deklaracja dostępności    Program e-pity by e-file   Zarządzanie treścią: PROBETA