Umowa o współpracy z Instytutem Psychologii UO

Fot. Nikolayhg (Pixabay)

Wspólna realizacja badań naukowych, przygotowywanie programów kształcenia studentów psychologii oraz wypracowywanie modelu praktycznych oddziaływań na rzecz środowiska społecznego to główne elementy umowy o współpracy podpisanej przez władze Diecezjalnej Fundacji Ochrony Życia i Instytutu Psychologii Uniwersytetu Opolskiego.

Nawiązanie współpracy to ogromna korzyść dla obu stron, która pozwoli nam m.in. współprowadzenie projektów naukowych oraz na promowanie działań jednostek naszej Fundacji. Udało nam się już wykonać pierwsze zadanie wynikające z umowy i zorganizować spotkania ze studentami IV roku psychologii, którzy dowiedzieli się o merytorycznych i prawnych podstawach działalności Katolickiego Ośrodka Adopcyjnego i tego jak w praktyce wygląda procedura adopcyjna. Pracownice Ośrodka opowiadały również o tym jaka jest specyfika dziecka adoptowanego i zmierzyły się z najpopularniejszymi mitami na temat adopcji.

logotypy
© Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia    Deklaracja dostępności    Program e-pity by e-file   Zarządzanie treścią: PROBETA