DFOŻ realizuje nowy projekt pn. “Specjalistyczne Poradnictwo Psychologiczne i Terapeutyczne”

Od 1 lipca 2023 r. Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia realizuje projekt pod nazwą: “Specjalistyczne Poradnictwo Psychologiczne i Terapeutyczne”, który jest dofinansowany ze środków Rządowego Programu Wspierania Rozwoju Organizacji Poradniczych na lata 2022-2033. Nasza Fundacja, aby otrzymać projekt, wzięła udział w konkursie “Regranting Organizacji Poradniczych”, który został zorganizowany w pierwszej połowie 2023 r. przez Fundację Klaster Innowacji z Gliwic.

W ramach inicjatywy zachęcamy do skorzystania z indywidualnej terapii osób dorosłych, systemowej terapii rodzin, diagnozy i terapii dzieci oraz pomocy psychologicznej w naszych Specjalistycznych Poradniach Rodzinnych w Opolu i Kędzierzynie-Koźlu. Rejestracja do udziału w projekcie odbywa się od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-15:00 pod numerem 77 44 25 550. Projekt jest realizowany od 1 lipca do 31 października 2023 r.

logotypy
© Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia    Deklaracja dostępności    Program e-pity by e-file   Zarządzanie treścią: PROBETA