Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia Organizacją Patronacką nowej inicjatywy poradniczej

Od 1 lipca 2023 r. Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia – jako Organizacja Patronacka – wraz z nieformalną grupą specjalistów prowadzi działania w ramach nowej inicjatywy poradniczej pn.: “Ośrodki Promocji, Edukacji i Terapii Rodzin”, która jest realizowana w ramach projektu „Polskie Inicjatywy Poradnicze” dofinansowanego ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Wspierania Rozwoju Organizacji Poradniczych na lata 2023-2033. Operatorami Projektu są: Fundacja Przestrzeń Lokalna, Fundacja Fundusz Lokalny SMK, LGD Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej”, Stowarzyszenie LGD „TRYGON-Rozwój i Innowacja”.

 

W ramach inicjatywy zachęcamy do skorzystania z indywidualnej terapii osób dorosłych oraz systemowej terapii rodzin w naszych Specjalistycznych Poradniach Rodzinnych w Nysie i Kędzierzynie-Koźlu.

Rejestracja do udziału w projekcie odbywa się od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-15:00 pod numerem 77 44 25 550. Inicjatywa jest realizowana od 1 lipca do 31 października 2023 r.”

logotypy
© Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia   Program e-pity by e-file   Zarządzanie treścią: PROBETA