Relacja ze Zjazdu Kolędowego

W niedzielę 15 stycznia 2023 roku mieliśmy przyjemność spotkać się z Państwem na kolędowym Zjeździe Rodzin Adopcyjnych i Zastępczych, który ze względu na zagrożenie epidemiczne został zorganizowany po raz pierwszy od trzech lat. Przez wydarzenia losowe nasze spotkanie musiało zmienić swoją formę i ograniczyć się do wspólnej modlitwy na Mszy Świętej. Nie przeszkodziło to jednak przyjechać wielu naszym wspaniałym rodzinom, za co bardzo serdecznie dziękujemy!

Zjazd rozpoczął się Eucharystią celebrowaną przez księdza biskupa Waldemara Musioła, który spotkał się z nami po raz pierwszy. Koncelebrę sprawował ks. Jerzy Dzierżanowski. Po Mszy na wszystkie rodziny czekało specjalne błogosławieństwa od biskupa, a na dzieci – prezenty pod choinką!

Dziękujemy Państwu za przybycie. Każde spotkanie jest dla nas wielką radością. Było nam bardzo miło Państwa gościć! Do zobaczenia w Kamieniu Śląskim!

logotypy
© Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia    Deklaracja dostępności    Program e-pity by e-file   Zarządzanie treścią: PROBETA