Dzień Matki i Dzień Dziecka w DMID

Dzień Matki i Dzień Dziecka to chwile radosnego świętowania – w naszym Domu to niemalże najważniejsze dni w roku! Staramy się celebrować ten czas z naszymi mieszkańcami, a dzięki hojności Sponsorów i Darczyńców możemy też przygotować dla nich rozmaite niespodzianki.

Z okazji Dnia Matki Fundacja „Veritas” przesłała do nas eleganckie zestawy kosmetyków oraz dyplomy i puchar – każde z nich było zadedykowane „Mamom Superbohaterkom”. Nasze mamy czuły się tym gestem bardzo wyróżnione i docenione – dziękujemy za tak wspaniały pomysł! Do tego przygotowaliśmy też zestawy słodyczy i przydatnych drobiazgów. Zgłosiła się także do nas grupa z opolskiego Okręgu Młodzieży Wszechpolskiej, która każdej z naszych mieszkanek ofiarowała różę, a dzieciom czekoladę. Dzień dopełniły piękne laurki, wykonane przez maluszki, które wzruszyły nasze mamy do łez!

Dzień Dziecka był nie mniej wspaniały! Przygotowaliśmy paczki pełne słodkości i zabawek, które już z samego rana otrzymał każdy maluch. Nie zapomnieliśmy również o naszym „bracie mniejszym”, który przyjechał do Domu wraz ze swoją opiekunką z Ukrainy – i dla niego była paczuszka ulubionych smakołyków! Nasze mamy zadbały o smaczny obiadek i podwieczorek dla wszystkich dzieci – kiedy już wróciły ze szkół i przedszkoli czekały na nie pyszne frytki i gofry z bitą śmietaną i truskawkami!

  Serdecznie dziękujemy Fundacji Veritas, Młodzieży Wszechpolskiej z Okręgu Opole i wszystkim naszym Dobrodziejom za wsparcie w organizacji tych wyjątkowych dni w Domu Matki i Dziecka!
logotypy
© Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia    Deklaracja dostępności    Program e-pity by e-file   Zarządzanie treścią: PROBETA