Wspomnienie z Dnia Kobiet w Domu Matki i Dziecka

8 marca to szczególna data w Domu Matki i Dziecka. Co roku mieszkanki świętują Międzynarodowy Dzień Kobiet, który ma u nas bardzo uroczystą oprawę. Nie inaczej było tym razem– udało nam się przygotować kilka niespodzianek, zarówno dla mam jak i dla dzieci!

Z naszym Domem skontaktowała się Fundacja Koniczynka, która przygotowała dla nas wsparcie rzeczowe – wśród prezentów dla naszych mam były kosmetyki pielęgnacyjne, które niemal od razu poszły w ruch! Panie zafundowały sobie prawdziwy rytuał „piękności” dzięki otrzymanym maseczkom do twarzy, peelingom i kremom.

To nie był jednak koniec kosmetycznych niespodzianek! Dzięki porozumieniu z firmą MONAT, nasz Dom otrzymał zestawy luksusowych kosmetyków, które zostały do nas dostarczone w eleganckich opakowaniach. Będą służyły długo i dawały naszym matkom dużo radości!

Tradycją tego dnia jest również wizyta naszego ks. Jerzego, który każdej z mieszkanek wręczył kwiaty – kolorowe prymulki, symbol wiosny, na którą już wszyscy bardzo czekamy! Był to miły gest, który nasze panie bardzo sobie cenią.

Tegoroczny Dzień Kobiet nie mógłby się odbyć bez słodkich niespodzianek dla dzieci, które przygotowały nasze siostry. Dzięki hojności Darczyńców możemy przygotowywać mieszkającym w Domu maluszkom takie upominki – to zawsze wywołuje na ich buziach szerokie uśmiechy!

Pragniemy serdecznie podziękować Fundacji Koniczynka, firmie MONAT oraz wszystkim naszym Przyjaciołom i Darczyńcom, dzięki którym mogliśmy zorganizować taki wspaniały dzień i sprawić, że nasi podopieczni czuli się wyjątkowo.

logotypy
© Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia    Deklaracja dostępności    Program e-pity by e-file   Zarządzanie treścią: PROBETA