Walentynkowe prezenty w Domu Matki i Dziecka

14 lutego obchodzimy coroczne święto zakochanych – Walentynki. Nazwa pochodzi od św. Walentego, którego wspomnienie liturgiczne w Kościele katolickim obchodzone jest również tego dnia. Walentynki są świętowane w południowej i zachodniej Europie już od średniowiecza i mają swoje stałe miejsce w kulturze masowej.

Walentynki to nie tylko święto zakochanych, ale też wspaniała okazja, aby po prostu sprawić swoim najbliższym miłą niespodziankę. To jednocześnie ciężki czas dla wszystkich, którzy przeżywają trudności w swojej rodzinie i muszą stawiać czoła przeciwnościom losu wyłącznie w pojedynkę. W Domu Matki i Dziecka niestety nie brakuje takich historii i bardzo wspieramy nasze mieszkanki w drodze do nowej i lepszej przyszłości.

W naszym Domu wraz z mieszkańcami staramy się wspólnie celebrować różne święta w roku. Nie mogło być inaczej w Walentynki! Każda mama otrzymała w prezencie kartę podarunkową do drogerii Rossmann, słodycze oraz kawę, a nasi najmłodsi również otrzymali swoje słodkości. Cieszymy się, że mogliśmy sprawić naszym podopiecznym radość i wywołać uśmiech na ich twarzy!

logotypy
© Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia   Program e-pity by e-file   Zarządzanie treścią: PROBETA