75-lat Zakładu Nutricia – nasz Dom Matki i Dziecka zaproszony do świętowania

Zakład Produkcyjny Nutricia w Opolu to stały Darczyńca i wielki Przyjaciel naszego Domu Matki i Dziecka. Firma od wielu lat przekazuje nam żywność dla niemowląt i małych dzieci oraz organizuje autorskie akcje na rzecz naszego Domu. W tym roku Nutricia obchodziła swoje 75-lecie istnienia i działalności. Mieszkańcy naszego Domu Matki i Dziecka zostali zaproszeni do wspólnego świętowania tego zacnego jubileuszu.

Nasi podopieczni uczestniczyli w rodzinnym festynie z wieloma niespodziankami. Na dzieci i ich mamy czekała cała masa atrakcji: ci, którym niestraszna była ekstremalna aktywność mogli spróbować swoich sił na profesjonalnej ściance wspinaczkowej, kto miał jednak ochotę na kreatywne wyzwania mógł własnoręcznie wykonać swoją wersję „lasu w słoiku”. Nie zabrakło również stanowiska z popularnymi wśród dzieci dmuchańcami i nawet przelotny deszcz nie zniechęcił najmłodszych do zabawy! To był naprawdę wspaniały dzień!

Z okazji jubileuszu Zakładu Produkcyjnego Nutricia w czwartek 23 września 2021 r. w Filharmonii Opolskiej odbyła się także uroczysta gala, na którą zaproszone została siostra Dyrektor Domu Ewa Lyga wraz z siostrą Anną. Wśród gości znalazł się Sławomir Kłosowski – Wojewoda Opolski, Andrzej Buła – Marszałek Województwa Opolskiego, Arkadiusz Wiśniewski – Prezydent miasta Opole, oraz Andrzej Czaja – Biskup Opolski, przedsiębiorcy, przedstawiciele opolskiego biznesu oraz szczególni goście – czyli pracownicy firmy. Podczas uroczystości podsumowano dotychczasowe osiągnięcia zakładów, skupiono się również na przedstawieniu historii firmy. Wydarzeniu towarzyszyło wręczenie nagród za szczególne osiągnięcia pracowników, a zwieńczeniem wieczoru był występ muzyków Grupy Mocarta.

Dziękujemy Firmie Nutricia za zaproszenie nas do wspólnego świętowania i życzymy wielu sukcesów w dalszej działalności!

logotypy
© Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia   Program e-pity by e-file   Zarządzanie treścią: PROBETA