“Świat bez FASD” – konferencja naukowo-metodyczna

Szanowni Państwo,

Katolicki Ośrodek Adopcyjny i Opiekuńczy serdecznie zaprasza na kolejną edycję konferencji naukowo-metodycznej „Świat bez FASD”, która odbędzie się 19.10.2021 (wtorek) w godz. 9:00-14:00 w Opolu i zostanie zorganizowana w trybie on-line za pośrednictwem platformy Zoom. Rekrutacja będzie się odbywać za pomocą internetowego formularza zgłoszeniowego, który zostanie zamieszczony na początku października 2021 r. na stronie internetowej Fundacji, tj. www.dfoz.pl.

Konferencja jest dedykowana przede wszystkim nauczycielom oraz wychowawcom dzieci i młodzieży z przedszkoli, szkół i placówek zlokalizowanych na terenie Opola. Zapraszamy również przedstawicieli organizacji pozarządowych, instytucji działających w sferze pomocy społecznej oraz wszystkie inne osoby szczerze zatroskane o funkcjonowanie dzieci z trudnościami rozwojowymi, wynikającymi m.in. z FASD – Alkoholowego Zespołu Płodowego.

Prelegentkami na naszej konferencji będą: 1. Teresa Jadczak-Szumiłło – wybitna specjalistka diagnostyki FAS/FASD; 2. Agnieszka Sajewicz – psycholog/psychoterapeuta; 3. Emilia Lichtenberg-Kokoszka – doktor nauk humanistycznych, dyplomowana położna; 4. Jolanta Rybicka – psychoterapeuta, terapeuta SI; 5. Grażyna Korasiak – neurologopeda; 6. Beata Rega – rodzic zastępczy.

Odpowiedzi na ewentualne pytania w sprawie konferencji można uzyskać pod numerem telefonu: tel./fax 77 44-10-260 bądź adresem e-mail: marketing@dfoz.pl lub wsparcie@dfoz.pl.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zachęcamy do zarezerwowania sobie terminu i rejestracji na to wyjątkowe spotkanie w październiku.

Zapraszamy i pozdrawiamy!

logotypy
© Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia    Deklaracja dostępności    Program e-pity by e-file   Zarządzanie treścią: PROBETA