Rozpoczęcie roku szkolnego przez dzieciaki z naszego Domu Matki i Dziecka

Rok szkolny rozpoczął się na dobre! Wakacyjny czas stał się jedynie wspomnieniem, które pomoże przywołać uśmiech kiedy jesień zapuka w nasze okna. Podopieczni Domu Matki i Dziecka wcale się jednak nie smucą! Z radością i entuzjazmem oczekują na swoje pierwsze dni w przedszkolu i szkole.

Ten dzień był przez nasze dzieciaki długo wyczekiwany. Od kilku tygodni ich wyprawki na nowy rok szkolny są już kompletne i gotowe. Maluchy i starszaki codziennie dokonywały kolejnego przeglądu otrzymanych przyborów i cieszyły się już na ich używanie jesienią.

Skompletowanie przyborów szkolnych dla naszych przedszkolaków i uczniów nie mogłoby się odbyć bez darczyńców, którzy hojnie wsparli podopiecznych całymi zestawami kredek, mazaków, piórników, zeszytów, plecaków itd. Serdecznie dziękujemy za te gesty życzliwości i zapewniamy, iż wszystkie ofiarowane rzeczy trafiły do dzieci, które już nie mogą się doczekać symbolicznego pierwszego dzwonka!

logotypy
© Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia    Deklaracja dostępności    Program e-pity by e-file   Zarządzanie treścią: PROBETA