Zaginął ks. Krzysztof Grzywocz

18 sierpnia policja szwajcarska opublikowała komunikat o zaginięciu ks. Krzysztofa Grzywocza, księdza diecezji opolskiej. Ks. Grzywocz to ceniony rekolekcjonista, kierownik duchowy, terapeuta i autor.

Z komunikatu wynika, że ks. K. Grzywocz po odprawieniu Mszy św. 17 sierpnia rano w Betten (kanton Valais) wyjechał szarym VW o nr. rej. OP 439OC w nieznanym kierunku i do tej pory nie wrócił.

18 sierpnia miał tam ponownie odprawić Mszę św. Miejscowy proboszcz ks. Bruno Gmür powiedział szwajcarskiemu portalowi katolickiemu kath.ch, że ks. Grzywocz już po raz ósmy pomagał w duszpasterstwie w Betten należącym do parafii Bettmeralp. Księża poznali się 12 lat temu w Polsce i zaprzyjaźnili. Od tamtego czasu ks. Grzywocz regularnie przyjeżdżał do wspólnoty w alpejskim regionie Valais i pełnił tam posługę duszpasterską, a w wolnym czasie chodził w ukochane Alpy.

Bardzo prosimy o pomoc: modlitwę oraz o udostępnianie tej informacji. Policja szwajcarska prosi o kontakt osoby, które mogą udzielić informacji w sprawie ks. Krzysztofa.

Nr tel. +41 27/ 326 56 56.

logotypy
© Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia   Program e-pity by e-file   Zarządzanie treścią: PROBETA