Trwa projekt „Wsparcie samotnych matek i ich rodzin z terenu miasta Opola”

Nasz Dom Matki i Dziecka wspiera swoje mieszkanki w trakcie pobytu, ale również bardzo im pomaga w procesie usamodzielniania się i odnalezienia na nowo w społeczeństwie. Często otrzymujemy również prośby o pomoc od innych mieszkanek Opola samotnie wychowujących dzieci, które ze względu na nagłą kryzysową sytuację rodzinną potrzebują doraźnej pomocy rzeczowo-żywnościowej.

Od kwietnia do listopada 2017 roku na terenie Domu Matki i Dziecka jest realizowany projekt „Wsparcie samotnych matek i ich rodzin z terenu miasta Opola”. Wsparcie jest udzielane poprzez przygotowanie paczek rzeczowo-żywnościowych, na które składają się żywność (w tym specjalistyczna dla niemowląt i małych dzieci), kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała dla dorosłych i dzieci, odzież, artykuły higieny osobistej (w tym pampersy dla niemowląt i małych dzieci) oraz odzież (dla dorosłych, dziecięca, niemowlęca).

Zapraszamy do udziału w projekcie samotne matki zamieszkałe na terenie Opola, które ze względu na swoją trudną sytuację życiową potrzebują wsparcia rzeczowo-żywnościowego. Każde zgłoszenie traktujemy indywidualnie i odpowiadamy na zgłoszone potrzeby.

Szczegółowe informacje na temat kwalifikacji do projektu i rodzaju udzielanej pomocy pod adresem mailowym: wsparciematek@gmail.com Zapraszamy do kontaktu!

Telefon kontaktowy do Domu Matki i Dziecka: tel./fax 77 454-07-60 lub 77 442-04-22.

Projekt potrwa do listopada 2017 roku i jest sfinansowany ze środków budżetu Miasta Opola.

logotypy
© Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia    Deklaracja dostępności    Program e-pity by e-file   Zarządzanie treścią: PROBETA