Gra szkoleniowa dla podmiotów ES

Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia ma zaszczyt zaprosić Państwa do bezpłatnego udziału w projekcie pt. „EvErESt (Edutainment – Etyka – Ekonomia Społeczna) – program etycznego zarządzania podmiotami ekonomii społecznej”.

Celem programu jest promocja wartości ES oraz zwiększenie kompetencji i potencjału kadr przedsiębiorstw społecznych w zakresie etycznego zarządzania organizacją. Szkolenie będzie prowadzone metodami edutainmentu, a głównym narzędziem szkoleniowym będzie gra edukacyjna. Ponadto, po zakończonym szkoleniu każda organizacja otrzyma egzemplarz gry EvErESt na własność w celu wdrażania zasad ES w swojej działalności. Osiem spośród trzydziestu organizacji dodatkowo będzie mogło skorzystać z konsultacji eksperckich we własnej siedzibie.

Celem zgłoszenia się do projektu prosimy wysłać załączony formularz zgłoszeniowy i ankietę na adres biuro@dfoz.pl do 05.09.2017 r. Ilość miejsc ograniczona. Szkolenie odbędzie się w Opolu w gronie innych podmiotów ES. O zakwalifikowaniu Państwa do projektu i ostatecznym terminie szkolenia poinformujemy mailowo lub telefonicznie do 15.09.2017 r. Więcej szczegółów w załączonej ulotce i pod nr tel. 77 44-10-260 lub 601-067-065.

Pobierz ulotkęFormularz zgłoszeniowy
logotypy
© Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia    Deklaracja dostępności    Program e-pity by e-file   Zarządzanie treścią: PROBETA