Zaproszenie na konferencję naukowo-metodyczną „Odpowiedzialni za wychowanie”

Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia serdecznie zaprasza na konferencję naukowo-metodyczną „Odpowiedzialni za wychowanie”, która odbędzie się 28.03.2017 (wtorek) w godz. 10:30-14:00 w Sali Herbowej Opolskiego Urzędu Wojewódzkiego. Celem konferencji jest nadanie stosownej rangi zagadnieniom, które dotyczą odpowiedzialności za proces wychowania dzieci i młodzieży. Program konferencji nawiązuje tematycznie do wytycznych MEN, a w szczególności do priorytetu w roku szkolnym 2016/2017 ,,Kształtowanie postaw. Wychowanie do wartości”.

Konferencja jest dedykowana przede wszystkim pedagogom szkolnym oraz wychowawcom szkół i placówek województwa opolskiego. Zapraszamy również przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz wszystkich innych osób szczerze zatroskanych o kondycję i byt współczesnej szkoły i jej rolę w procesie wychowywania dzieci i młodzieży.

Prelegentami konferencji będą: dr n. hum. Joanna Dzierżanowska-Peszko, konsultant Regionalnego Centrum Rozwoju Edukacji w Opolu – Barbara Charczuk, lek. med. Małgorzata Bihun oraz rodzic adopcyjny i zastępczy, współprowadzący Rodzinny Dom Dziecka w Domecku Jan Zapała.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc dla uczestników prosimy o zarejestrowanie się na konferencję poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz odesłania go na adres mailowy: konferencjadfoz@gmail.com. Zgłoszenia przyjmowane są tylko i wyłącznie przez formularz rejestracyjny do dnia 26 marca 2017 r., decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja równoznaczna jest z potwierdzeniem przyjęcia na konferencję.

Patronat nad naszą konferencję objęli: Wicewojewoda Opolski, Prezydent miasta Opola, Kuratorium Oświaty w Opolu oraz Biskup Andrzej Czaja. Naszymi patronami medialnymi są TVP Opole, Radio Doxa oraz „Gość Niedzielny”.

Odpowiedzi na ewentualne pytania w sprawie konferencji uzyskać można pod numerami telefonu: 787177062 oraz 607280880.

Zapraszamy!

Dodaliśmy możliwość rejestracji uczestników bezpośrednio na naszej stronie. W tym celu należy wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Program

Patroni medialni

logotypy
© Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia    Deklaracja dostępności    Program e-pity by e-file   Zarządzanie treścią: PROBETA