Zaproszenie na Zjazd

Serdecznie zapraszamy Państwa na Zjazd Rodzin Adopcyjnych i Zastępczych oraz Przyjaciół Dzieci Adoptowanych, który odbędzie się w niedzielę 8 stycznia 2017 roku w Auli Seminaryjnej Wyższego Seminarium Duchownego w Opolu.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 14:00 wspólną Mszą Świętą w kościele akademicko-seminaryjnym w Opolu przy ul. Drzymały 1, którą odprawi ksiądz biskup.

Po Mszy Świętej zapraszamy wszystkich do auli seminaryjnej, gdzie będzie czekało na Państwa wiele atrakcji – ciekawe zabawy ruchowe na stoiskach m.in. z dawnymi instrumentami, strojami kolędowymi, zabawkami ręcznie robionymi, prezentami i tradycyjnymi ozdobami choinkowymi z entuzjastami kultury ludowej, tradycyjna „Kraina Prezentów”, poczęstunek, kawa, herbata. Tradycyjnie prosimy Państwa o przywiezienie ciasta.

Zapraszamy serdecznie do wspólnego spędzenia tego radosnego czasu! Do miłego zobaczenia!

Zarząd Diecezjalnej Fundacji Ochrony Życia oraz pracownicy i wolontariusze Katolickiego Ośrodka Adopcyjnego i Opiekuńczego.

logotypy
© Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia    Deklaracja dostępności    Program e-pity by e-file   Zarządzanie treścią: PROBETA