Wizyta kobiet z Zakładu Karnego w Domu Matki i Dziecka

23 stycznia mieszkańcy Domu Matki i Dziecka podjęli wyjątkowych gości. Z noworoczną wizytą przyjechały kobiety osadzone w Zakładzie Karnym wraz ze swoimi wychowawcami.

Mieszkanki Domu wspólnymi siłami przygotowały poczęstunek. Przy kawie i słodkościach można było porozmawiać o tym jak funkcjonuje nasza placówka, ile matek wraz z dziećmi aktualnie w nim przebywa i jak wygląda ich aktywizacja, jak również o tym jakie mamy plany na przyszłość.

Nasi Goście przywieźli z sobą moc prezentów, które zostały wykonane samodzielnie i z dużą starannością: na stole pojawiły się znane i popularne w Fundacji „kapcioszki”. Poza tym dla dzieci przygotowano czapki, sweterki i inne ubranka. Radosnemu przymierzaniu nie było końca! Dziękujemy!

Spotkanie było świetną okazją do wymiany myśli i poglądów pomiędzy mieszkankami, a osadzonymi kobietami, ale przede wszystkim do miłego spędzenia czasu dla obu stron. Miało również rolę motywacyjną i stanowiło niezaprzeczalną inspirację w dążeniu do „lepszego jutra”.

Dziękujemy za wizytę!

Sandra Narewska

logotypy
© Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia    Deklaracja dostępności    Program e-pity by e-file   Zarządzanie treścią: PROBETA