Prezent dla Domu Matki i Dziecka!

spinacz_001Miło jest nam poinformować, iż Fundacja Rozwoju Społecznego Spinacz z Opola wsparła nasz Dom Matki i Dziecka! Dzięki wspaniałej inicjatywie tej organizacji udało się przeprowadzić zbiórkę środków higieny oraz słodyczy dla mieszkańców naszego Domu!

Zbiórka była prowadzona od 20 do 29 kwietnia 2016 w budynkach Uniwersytetu Opolskiego na terenie Kampusu UO (w holu w budynku głównym, na korytarzach w każdym z akademików oraz w Studenckim Centrum Kultury). Kartony, do których zbierano dary były bardzo starannie oznakowane. Koordynacją zbiórki zajmowała się nasza wolontariuszka – Iwona, której bardzo dziękujemy za zaangażowanie w akcję!

spinaczW imieniu mieszkańców Domu Matki i Dziecka raz jeszcze składamy serdeczne podziękowania dla całej Fundacji Rozwoju Społecznego Spinacz oraz wolontariuszy za tak wspaniały pomysł, za chęć niesienia pomocy innym oraz wsparcie działalności naszej jednostki!

logotypy
© Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia    Deklaracja dostępności    Program e-pity by e-file   Zarządzanie treścią: PROBETA