Podzielili się sercem

sercedlaserca_02„Serce dla serca” to wolontariacka inicjatywa powstała w Jemielnicy. Grupa działa przy parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Jemielnicy i jest prowadzona przez wikarego tejże parafii, ks. Jarosława Ostrowskiego.

Wolontariusze służą pomocą stałą jak i doraźną i są otwarci na nowe działania. W ramach jednej z ostatnich akcji został obdarowany nasz Dom Matki i Dziecka!

„Podziel się pieluszką” to akcja mająca na celu zbiórkę środków pielęgnacyjnych dla niemowląt oraz ciuszków dla maluszków, którą wolontariusze „Serca dla serca” przeprowadzili 28 września przed kościołem w Jemielnicy. Dzięki hojności i otwartym sercom wielu ludzi udało się zebrać ogromną ilość produktów niezbędnych dla małych dzieci. Paczki pampersów kremy, oliwki i chusteczki dla niemowląt zostały przekazane dla naszego Domu Matki i Dziecka. Zebrane dary zostały przywiezione przez wolontariuszy 6. października. – To dla nas ogromna pomoc i wielka radość dla mam i maluchów – mówi siostra Marianna, dyrektor Domu.

W imieniu Domu Matki i Dziecka serdecznie Państwu dziękujemy za zaangażowanie! Okazaliście nam dużą życzliwość i otwarliście swoje serca na drugiego człowieka. Przekazane nam produkty posłużą wielu mamom oraz dzieciom. Bóg zapłać!

logotypy
© Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia    Deklaracja dostępności    Program e-pity by e-file   Zarządzanie treścią: PROBETA