Rodzinny Dom Dziecka dziękuje

drzwi-RDDRodzinny Dom Dziecka w Domecku prowadzą państwo Barbara i Jan Zapałowie. Dzięki swemu wielkiemu sercu, jakie każdego dnia wkładają w to niezwykłe dzieło, udało się stworzyć miejsce pełen ciepła, zrozumienia i miłości. To w nim dzieci mają szansę wzrastać i rozwijać się w najlepszych z możliwych warunków: w pełnej i szczęśliwej rodzinie.

Powołany w 2012 roku Dom ma wciąż wiele potrzeb, które staramy się systematycznie zaspokajać. Niestety, przez ograniczenia finansowe nie możemy działać tak sprawnie, jak byśmy tego chcieli, dlatego każdy akt pomocy jest przyjmowany przez nas z ogromną wdzięcznością. Jesienią 2013 roku zapadła decyzja o konieczności wymiany drzwi wejściowych do Rodzinnego Domu Dziecka. Poprzednie były już wyeksploatowane i nieszczelne, a powszechnie przecież wiadomo, że to drzwi są wizytówką każdego domu. Ich stabilność zapewnia domownikom poczucie bezpieczeństwa stanowi też symboliczną granicę pozwalającą „odciąć” się od zewnętrznego świata i jego kłopotów. W domu wypoczywamy, regenerujemy siły i zbieramy energię do nowych wyzwań. To nasz azyl, do którego chętnie wracamy po dniu pełnym pracy.

Sigo-LogoW imieniu swoim oraz wszystkich mieszkańców Rodzinnego Domu Dziecka serdecznie dziękujemy firmie SIGO Sp.z o.o. z Szymiszowa za odpowiedź na naszą prośbę i przekazanie darowizny w postaci nowych drzwi wejściowych w budynku Rodzinnego Domu Dziecka.

Państwa pomoc, życzliwość i zaangażowanie są dla nas nieocenione! Nowe drzwi cieszą oko, a przede wszystkim dają komfort psychiczny wszystkim domownikom.

logotypy
© Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia    Deklaracja dostępności    Program e-pity by e-file   Zarządzanie treścią: PROBETA