Logo | Orodki Promocji edukacji i Terapii Rodzin

Rejestracja

klawiatura

Rejestracji do specjalistów przyjmujących we wszystkich Ośrodkach można dokonywać:

 • osobiście pl. Katedralny 4, Opole
  (pn.-pt. godz. 8.00-16.00)
 • telefonicznie 77 44-25-550
  (pn.-pt. godz. 8.00-16.00)
 • za pomocą formularza rejestracyjnego

Podczas ustalania terminu wizyty zostaną Państwo poproszeni o podanie swojego imienia, nazwiska oraz telefonu kontaktowego. Jednocześnie informujemy, że dane te są chronione i przetwarzane zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych i przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO.

Osoba rozmawiająca z Państwem poprosi również o krótki opis sytuacji, która skłoniła Państwa do zgłoszenia się do Ośrodka. Pytanie to ma na celu zorientowanie się, do jakiego specjalisty Państwa pokierować.

Informujemy, że nie ma możliwości spotkania ze specjalistą bez wcześniejszego uzgodnienia terminu.

ODWOŁANIE WIZYTY

Jeśli nie będziecie mogli Państwo przyjść na umówione spotkanie, prosimy o zgłoszenie tego faktu telefonicznie w sekretariacie Poradni, najpóźniej dzień wcześniej. Osoby, które nie poinformują o rezygnacji z wizyty nie będą zapisywane na kolejny termin.

Formularz rejestracyjny

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Telefon kontaktowy (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Krótki opis problemu

  wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu rejestracji w Diecezjalnej Poradni Rodzinnej. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia niniejszego formularza.

  Inforumujemy, że przysługuje Tobie prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia z siedzibą 45-005 Opole, ul. Książąt Opolskich 19, mail: biuro(at)dfoz.pl. Prosimy o zapoznanie się z obowiązującą Polityką prywatności

  Odpowiedz na pytanie potwierdzając, że jesteś człowiekiem:

   
  logotypy
  © Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia    Deklaracja dostępności    Program e-pity by e-file   Zarządzanie treścią: PROBETA