Kawa „Dar Życia” darem Twojego serca

kawa_400x400Serdecznie zapraszamy do spróbowania przygotowanej specjalnie dla Państwa

kawy „Dar Życia”

w kawiarniach biorących udział w naszej akcji.

Tylko w wybranych punktach na terenie województwa opolskiego będą mogli Państwo cieszyć się przepysznym smakiem wybranej przez siebie kawy, dodatkowo wspierając działania Domu Matki i Dziecka.

Część dochodu ze sprzedaży tejże kawy przekazywana jest bowiem na reintegrację społeczną i zawodową samotnych matek i ich dzieci, będących najczęściej ofiarami przemocy domowej.

Wśród kawiarni, które w sposób szczególny chcą angażować się w pomoc naszym beneficjentom można wyróżnić:

Classic Cofee Opole

Classic Caffee Opole

Cafee Moment

Coffee Moment

Veroni Cafe

Veroni Cafe

 

Serdecznie polecamy kawę „DAR ŻYCIA” PRZYŁĄCZ SIĘ DO NASZEJ AKCJI

Do udziału w akcji zapraszamy wszelkie kawiarnie, restauracje, hotele, miejsca, które oferują sprzedaż kawy w lokalu czy na wynos. Każda sprzedana kawa to zadowolony klient i nadzieja na lepszą przyszłość wszystkich naszych podopiecznych.

Picie kawy to nie tylko codzienne przyzwyczajenie! To przyjemność połączona z chwilą relaksu, która dostarcza dodatkowej energii do życia, to możliwość nawiązania serdecznych relacji i spędzania wolnego czasu. Zależy nam na tym, by jak najwięcej osób spróbowało kawy właśnie w Państwa kawiarni. Wystarczy przystąpić do naszej akcji, wybrać kawę, która zyska miano „Dar Życia” i podpisać umowę o współpracy.

Z każdej zakupionej filiżanki część kwoty zostanie przekazana na funkcjonowanie Domu Matki i Dziecka w Opolu.

Dobra kawa od lat budzi większość z nas do działania. Niech nasza akcja obudzi w Was chęć niesienia pomocy potrzebującym!


logotypy
© Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia   Program e-pity by e-file   Zarządzanie treścią: PROBETA